Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Formuła forum
Trzeba by się zastanowić, jak to forum ma wyglądać. czy dopuszczamy sraczkę wątkową jak to jest w systemie chanowym, czy będziemy sortować dyskusje na tematy i pilnować zeby ludzie pisali tam gdzie trzeba, z tym slawnym ZLY DZIAŁ?
potrzebne beda na pewno tematy ze zbiorem past i memów, i tu znowu trzeba by sie zastanowic jak to ma dzialac. czy bedzie sie dalo szukajką znaleźć pastę we wontku? albo czy jest sens podpisywac czy tagowac smieszne obrazki zeby ich potem wyszukiwac? a moze zrobic oddzielny dział na obrazki i tam je posegregowac we wątkach po jednym dla kazdego memu?
jakbysmy mieli dobrze posegregowaną bazę i forum by sie indeksowalo w goglach to mielibysmy dodatkowy zastrzyk uzytkownikow od tych co wyszukują obrazkow.
Odpowiedz
Krótko: popieram segregację
Odpowiedz
(10-07-2020, 08:06 PM)McSon napisał(a): Krótko: popieram segregację

jak tego dokonać? moze robic działy, które będą takimi sekcjami, a wewnatrz nich mozna bedzie zakladac watki
Odpowiedz
Imo wystarczą tagi jak na chanach, bo takie wrzucanie ZŁY DZIAŁ to mi się z elektrodą kojarzy.
Odpowiedz
(10-07-2020, 08:09 PM)Australijski_naukowiec napisał(a): Imo wystarczą tagi jak na chanach, bo takie wrzucanie ZŁY DZIAŁ to mi się z elektrodą kojarzy.

Zgadzam sie. jebawka to w zalozeniu smieszkowanie i kreatywny chaos, wiec nie widzi mi sie stosowanie elektrodyzmu. z drugiej strony jakąś wygodę uzytkowania trzeba utrzymać.
„Prawda już została ustalona, żadne fakty jej nie zmienią”

Odpowiedz
na pewno marzy mi sie cos takiego jak bylo na pierwszej memawce, ze wszystkie znane smieszne obrazki pogrupowane w albumy i dostepne w 3 klikniecia

Odpowiedz
(10-07-2020, 08:09 PM)Australijski_naukowiec napisał(a): Imo wystarczą tagi jak na chanach, bo takie wrzucanie ZŁY DZIAŁ to mi się z elektrodą kojarzy.

Popieram
Odpowiedz
usunalem wszystkich ruskich spamerow, zmienilem pytanie na wejscie i zmienilem ze zamiast rejstracji na maila trzeba zostac zaakceptowanym przez admina. skonczy sie zalew smieci. o ile to kogokolwiek obchodzi

Odpowiedz
No i premawka znowu spadła
Sobieraj dawaj tego moda bo do 2k nie dobijemy
Czy w akapie będą śmieciarki do wywożenia ludzi którzy zdechną pod moim płotem?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości